Aastal 2011 läksime reisile USA-sse, kus üheks sihtpunktiks oli ka Las Vegas. Olin mehega arutanud võimalust seal abielluda, kuid tema poolt tuli konkreetne EI. Leppisin mõttega, et me ei abiellu niipea. Kuid kõik läks teisiti.....

Tegelikult oli mees juba Eestis meile valmis muretsenud abielusõrmused ja mõlgutas abiellumise mõtteid.

12.09.11 hommikul läksid mehed rendiautosid üle andma ja millegipärast kulus selleks terve pikk päev. Ise veel ütlesin sõbra elukaaslasele, et küllap mehed kuskil Casiinos on ja las nad olla :) Kuid tegelikult organiseeris mu tulevane abikaasa koos sõbraga meie pulmapäeva.

-Nad valisid ja  broneerisid Wedding Chappeli (neid on seal iga tänava nurga peal- meie soosinguks sai Elvis Presley Chappel, mis oli väike, hubane ja kõikjal lilled) Tseremoonia hind oli 214 dollarit, siis paaripanijale maksime 50 dollarit ja DVD tseremooniast oli 60 dollarit. Oleks pidanud saama ka pildid, mis pandi webi üles, kuid ühe pildi hinnaks oli 10 dollarit ja meie arust oli seda liiga palju...

- Valisid rendifirma, kuhu määrasid kleidi proovimise. Meie võtsime kogu komplekti, mille maksumuseks tuli ca 25o dollarit (kingad, ehted, kleit, peigmehe pluus, lips). See väljaminek pole kohustuslik, noorpaar enne meid abiellus näiteks teksapükstega.

-Viimaks tellisid mehed limusiini, mis tuli lõpuks takso hinnast odavam. ( 35 dollarit, mis hõlmas meile järgi tulemist, ooteaega tseremoonial ja hotelli tagasiviimist)

Minule räägiti pulmadest pärast põhiasjade organiseerimist

Koos pidime käima Linnavalitsuses taotlust tegemas abiellumise jaoks..Järjekord abiellujatest oli pikk :) Seal andsime ainsad allkirjad üldse. Linnavalitsuses maksime 60 dollarit. Ainus dokument, mis abiellumiseks vajalik oli pass ja kuna ilma selleta nagunii USA-sse minna ei saa, siis oli see dokument meil kaasas.