13.09.2011 hommikul kell 9 oli kleidiproov. Muide rendifirmad on pea iga hotelli all, ise peab otsima soodsaima valiku. Proovisime erinevaid kleite. Mure oli pigem selles, et kõik olid suured numbrid...kuid minu jaoks tehti õhtuks üks kitsamaks :) Seda eraldi juurde tasuma ei pidanud.

 

Õhtul kell 20:30 tuli meile limusiin järgi. Oma uhke klieidiga läbisin hotelli (32. korruselt) ja kui te vaid kujutaks ette neid õnnesoovide hõiskamisi...lahe, hästi mõnus tunne oli. Mees ootas mind limusiini juures.

21:00 algas tseremoonia. Enne seda tuli ära maksta kõik tasud, mis eelnevalt välja tõin.

Paaripanija ootas meid, paigutas meie tunnistajad ja seejärel sisenesime saali meie. Kui ma algul arvasin, et küllap on tegemist emotsioonitu kiirabiellumisega, siis mingi hetk hiljem lahistasin nutta ja sama vesiseid silmi nägin ka meie sõprade näol. Tseremoonia oli ilus ja südamlik. Pärast sõrmuste sõrme panemist väljastati meile imeilus abielutunnistus, kuhu kirjutas alla vaid üks meie tunnistajatest. Meie enam ühtegi allkirja ei andnud ja kuskile asutusse enam minema ei pidanud. Öeldi vaid, et ülejäänud dokumendid aetakse hiljem posti teel.